Wodkan-ka usługi wod-kan


Firma WODKAN-KA z siedzibą w Warszawie zajmuje się zarówno usługami wod-kan takimi jak budowy kanalizacji, czyszczenie ich do DN 3200 mm bądź wykonywanie przyłącza kanalizacji do aktualnych instalacji, ale również wynajmem ciężkiego sprzętu budowlanego.

Firma również podejmuje się wszelakich prac związanych z usuwaniem awarii a także wspiera prace przy warszawskim metrze.

Projekt przyłącza wodociągowego jest usługą, którą zajmuje się niewiele firm, dlatego że przyłącze kanalizacyjne to usługa ciężka i wymagająca specjalistycznego sprzętu, jaki przedsiębiorstwo WODKAN-KA posiada. Bez wątpienia usługa jaką są przyłącza wodociągowe jest bardzo wymagająca. Warszawa to duża metropolia i potrzeba do każdej pracy bezliku formalności i zgód od miasta, co rzecz jasna załatwia przed rozpoczęciem prac przedsiębiorstwo WODKAN-KA. Również małe inwestycje nie stanowią problemu, takie jak przyłącza wody. Warszawa to miasto duże i instalacje są tak rozwinięte, iż w mieście czy jego okolicach nie ma większych kłopotów z podłączeniem się.

Przedsiębiorstwo na rynku istnieje już od 1990 roku, jej cennik jest konkurencyjny i bardzo dobry kontakt z kontrahentem co bywa w dzisiejszych czasach nader istotne. Na stronie internetowej firmy znajdziemy wszystkie dostępne usługi, historię firmy, dane kontaktowe bądź aktualne inwestycje.
  • Tytuł: Wodkan-ka usługi wod-kan
  • URL: wodkan-ka.com
  • Nazwa Firmy: WODKAN-KA
  • E-mail dla klientów: biuro@wodkan-ka.com
  • Ulica i nr budynku: ul. Rokokowa 138
  • Miasto: Warszawa
  • Województwa: Mazowieckie

Ocena: 4.5/10 (10 głosów)

Wodkan-ka usługi wod-kanPodlinkuj stronę wodkan-ka.com:

Wodkan-ka usługi wod-kan

Ocena moderatora:

  • Currently 10.00/10

Ocena: 10.0/10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 3 Odwiedziny bing 2

Komentarze:

Dotychczas wpis nie został skomentowany, zapraszmy do wyrażenia swojej opini

Nick:
Strona WWW:
(nieobowiązkowe)
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

facebook