Turnusy rehabilitacyjne na Mazurach - Rehabilitacja w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa


Turnusy rehabilitacyjne w Hotelu Medical Spa na Mazurach. Pakiety i Zabiegi rehabilitacyjne w cenie pobytu. Bogate zaplecze do zabiegów Vital i Medical SPA. Ceniona i uznana kadra fizjoterapeutów. Basen, sauny, jacuzzi, minisiłownia, sala fitness w cenie. Proponujemy zabiegi do wyboru podczas pobytu: kąpiel solankowa, perełkowa, borowinowa, wirowa, hydromasaż automatyczny, lampa sollux, kwarcowa, Bioptron, magnetoterapia, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, galwanizacja, jonoforeza, fonoforeza, ultradźwięki, laser.
Rehabilitacja na Mazurach. Nasza oferta obejmuje specjalistyczne porady lekarskie, badania diagnostyczne, a także ponad 100 zabiegów i procedur. Naszą specjalizacją jest również leczenie bóli kręgosłupa. Profesjonalna kadra lekarzy i doświadczony zespół terapeutów sprawią, że rehabilitacja na Mazurach, oferowane przez nas turnusy rehabilitacyjne, to właściwy wybór dla każdego kto chce poprawić swoje zdrowie i kondycję. Aby otrzymać dofinansowanie pobytu przez PEFRON, każdy kuracjusz otrzymuje wypis lekarski, który poświadcza odbyte zabiegi.

Dysponujemy wpisem do Rejestru Ośrodków (nr OD/28/0009/14 ) oraz wpisem do Rejestru oraz Organizatorów Turnusów (nr OR/28/0002/15). Daje nam to możliwość organizacji turnusów rehabilitacyjnych, mających charakter usprawniająco – rehabilitacyjny, turnusów z zakresu rehabilitacji kardiologicznej, dietetyki i odchudzania dla osób niepełnosprawnych.
Oferowane przez nas wczasy zdrowotne i kuracje lecznicze przebiegają w otoczeniu pięknej przyrody Mazur o potwierdzonych właściwościach zdrowotnych, które pozwalają Miłomłynowi ubiegać się o status miejscowości uzdrowiskowej. Zapraszamy na turnusy oraz rehabilitację bez kolejek mieszkańców: Ostródy, Olsztyna, Iławy, Morąga, Zalewa oraz również: Gdańska, Gdyni a nawet dzięki coraz lepszym połączeniom - Warszawy.
  • Tytuł: Turnusy rehabilitacyjne na Mazurach - Rehabilitacja w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa
  • URL: www.milomlynzdroj.pl/turnusy-rehabilitacyjne
  • Nazwa Firmy: Hotel Miłomłyn Zdrój
  • E-mail dla klientów: recepcja@milomlynzdroj.pl
  • Ulica i nr budynku: Ostródzka 2 b
  • Kod pocztowy: 14-140
  • Miasto: Miłomłyn
  • Województwa: Warmińsko-mazurskie
  • Tel. stacjonarny: 896423300

Ocena: 2.2/10 (13 głosów)

Turnusy rehabilitacyjne na Mazurach - Rehabilitacja w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical SpaPodlinkuj stronę www.milomlynzdroj.pl/turnusy-rehabilitacyjne:

Turnusy rehabilitacyjne na Mazurach - Rehabilitacja w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa

Ocena moderatora:

  • Currently 10.00/10

Ocena: 10.0/10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1 Odwiedziny bing 9

Komentarze:

Dotychczas wpis nie został skomentowany, zapraszmy do wyrażenia swojej opini

Nick:
Strona WWW:
(nieobowiązkowe)
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

facebook