Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze.


„Skokoloco" w Zielonej Górze to jedyna z lepszych atrakcji dla fanów podniebnych akrobacji na mapie województwa Lubuskiego!

Sport, zabawa oraz wolność - to trzy rzeczy, które stanowią odskocznie od szarej rzeczywistości! I tym właśnie charakteryzuje się park trampolin „Skokoloco”! To ponad 1500m2 trampolin służących do zabawy, nauki oraz kształtowania swojej sylwetki.

Dzięki szerokiej ofercie zajęć, tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Maniacy sportu mogą zapisać się na zajęcia z podstaw akrobatyki, crossfitu, workoutu czy fitnessu. Dla fanów gier zespołowych powstały boiska do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki oraz zbijaka. Rodzice, którzy chcą spędzić czas ze swoimi dziećmi mogą świetnie się bawić arenach z przeszkodami czy w basenie z gąbkami. Seniorzy mogą poprawić swoją kondycję, na zajęciach „Senior loco”, a dzieciaki mogą rozwijać się na zajęciach „Fly with kids”.

Gwarancją bezpieczeństwa są solidne oraz atestowane trampoliny oraz opieka profesjonalnej kadry trenerów - wielokrotnych Mistrzów Polski oraz Europy w skokach na trampolinach. Zapewniamy opiekę oraz nadzór na najwyższym poziomie!

Park rozrywki „Skokoloco” znajduje się na Ulicy Dekoracyjnej 8 naprzeciwko NOVITY. Jest czynny przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 22:00.
  • Tytuł: Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze.
  • URL: skokoloco.pl
  • E-mail dla klientów: info@skokoloco.pl
  • Ulica i nr budynku: Dekoracyjna 8
  • Miasto: Zielona Góra
  • Województwa: Lubuskie
  • Tel. komórkowy: 536836836

Ocena: 5.1/10 (8 głosów)

Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze.Podlinkuj stronę skokoloco.pl:

Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze.

Ocena moderatora:

  • Currently 10.00/10

Ocena: 10.0/10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 2 Odwiedziny bing 21

Komentarze:

Dotychczas wpis nie został skomentowany, zapraszmy do wyrażenia swojej opini

Nick:
Strona WWW:
(nieobowiązkowe)
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

facebook