Klakson - autoserwis w Pruszkowie


Klakson to pruszkowski warsztat samochodowy, jego personel z dużą sumiennością zajmie się każdym autem wymagającym nie tylko naprawy bądź przeglądu, lecz też drobnych poprawek blacharskich lub estetycznych. Zdiagnozuje także każdą usterkę.

W ofercie warsztatu znajdują się na przykład usługi związane bezpośrednio z mechaniką, elektoniką oraz klimatyzacją samochodową, lecz także wykwalifikowany serwis diesla i instalacje, reperacje jak i modernizacje alarmów samochodowych. Autoserwis Klakson to także godny zaufania wykonawca mający spore doświadczenie w profesjonalnym zabezpieczaniu samochodowych podwozi. Zakład dysponuje nowoczesnym sprzętem, komputerem diagnostycznym, a także sprawdzoną personelem mechaników a także bezproblemowym i szybkim dostępem do części wymiennych. Toteż każda z usług realizowanych przez warsztat samochodowy Klakson cechuje się nie tylko najwyższą jakością oraz sumiennością, lecz też optymalnie krótkim czasem reperacji.

Strona internetowa warsztatu samochodowego Klakson obejmuje najważniejsze informacje: drobiazgowy opis oferowanych usług, indeks marek serwisowanych aut, rekomendacje a także oceny wystawione przez klientów. Na stronie odszukamy również dane kontaktowe, adres a także mapę ułatwiającą dojazd do warsztatu. Klarowna budowa serwisu internetowego umożliwia błyskawicznie i bez problemu odszukać potrzebne dane jak również w detalach zaznajomić się z informacjami o oferowanych usługach.
  • Tytuł: Klakson - autoserwis w Pruszkowie
  • URL: autoserwisklakson.com.pl
  • Nazwa Firmy: Autoserwis Klakson
  • Ulica i nr budynku: Boleslawa Prusa 91
  • Miasto: Pruszków
  • Województwa: Mazowieckie

Ocena: 1.4/10 (5 głosów)

Klakson - autoserwis w PruszkowiePodlinkuj stronę autoserwisklakson.com.pl:

Klakson - autoserwis w Pruszkowie

Ocena moderatora:

  • Currently 10.00/10

Ocena: 10.0/10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Komentarze:

Dotychczas wpis nie został skomentowany, zapraszmy do wyrażenia swojej opini

Nick:
Strona WWW:
(nieobowiązkowe)
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

facebook