Metalica - szafy metalowe


Na naszej stronie www prezentujemy meble metalowe a wśród nich: metalowe szafki ubraniowe BHP, szafy metalowe aktowe, szafki szkolne (szafki do szatni szkolnych oraz szafki schowkowe na podręczniki, szafy medyczne oraz wiele innych.

Posiadamy w ofercie bogatą kolekcję szaf metalowych biurowych - łącznie kilkadziesiąt modeli z drzwiami skrzydłowymi, z drzwiami żaluzjowymi oraz z drzwiami przesuwnymi. Znajdziecie u nas szafy metalowe aktowe o wysokości 2m i szerokości 0, 8m, 1m lub 1, 2m. Szafy wyposażone są w 4 przestawne półki o nośności 60kg. Zmiana wysokości półki możliwa jest co 25mm.

Druga grupa szaf to metalowe szafy kartotekowe (szafy szufladowe). Posiadamy w ofercie szafy kartotekowe przeznaczone do przechowywania dokumentów formatu A4 oraz na teczki zawieszkowe, szafy kartotekowe na dokumentacje medyczne formatu A4 i B5, szafy kartotekowe na formaty A5 oraz A6.

Kolejna grupa szaf to metalowe szafki ubraniowe BHP. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie kilkadziesiąt modeli metalowych szaf ubraniowych. Produkujemy szafki BHP jednodrzwiowe, dwudrzwiowe oraz trzydrzwiowe. Najpraktyczniejsze są szafy ubraniowe BHP dwudrzwiowe. Proponujemy szafki 2-drzwiowe o szerokości 60cm oraz 80cm. Szafki o szer. 80cm wyposażone są (każda komora ubraniowa) w górną półkę, pionową przegrodę służącą do oddzielenia odzieży roboczej od odzieży osobistej pracownika, drążek z haczykami. Na zmówienie wyposażamy szafy dodatkowo w lusterko, haczyk na ręcznik oraz wizytownik.

Posiadamy również w ofercie szafy metalowe narzędziowe, stoły warsztatowe oraz wózki warsztatowe. Szafy, stoły i wózki zostały tak zaprojektowane aby przyszły użytkownik mógł sobie wybrać wyposażenie - szuflady, płki, ścianki narzędziowe (ilość szuflad i głębokość szuflad) stosownie do potrzeb i skonfigurować odpowiednie szafy, stoły, wózki. Zapraszamy na naszą stronę.
  • Tytuł: Metalica - szafy metalowe
  • URL: www.metalica.com.pl
  • Nazwa Firmy: Metalica - meble metalowe
  • Ulica i nr budynku: Budowlanych 27
  • Kod pocztowy: 80-298
  • Obszar Działania: Polska
  • Miasto: Gdańsk
  • Województwa: Pomorskie

Ocena: 2.9/10 (42 głosów)

Metalica - szafy metalowePodlinkuj stronę www.metalica.com.pl:

Metalica - szafy metalowe

Ocena moderatora:

  • Currently 10.00/10

Ocena: 10.0/10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12 Odwiedziny bing 206

Komentarze:

Dotychczas wpis nie został skomentowany, zapraszmy do wyrażenia swojej opini

Nick:
Strona WWW:
(nieobowiązkowe)
Komentarz:
CAPTCHA Image
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

facebook